КОМБІНАТ МАЛОПОВЕРХОВОГО ДОМОБУДІВНИЦТВА «КАМБІО»

Комбінат малоповерхового житлового будівництва «Камбіо» входить до складу промислово-будівельної групи «Камбіо-Інвест». На базі підприємства організована робота з розробки та виробництва сучасних будівельних матеріалів для малоповерхового і котеджного домобудівництва. Виробничі потужності комбінату, наявність широкої номенклатури виробів дозволяють закрити матеріалами весь перелік будівельних робіт: від фундаменту і комунікацій до благоустрою прибудинкової території і дизайнерських рішень в інтер'єрі.Комбінат «Камбіо» володіє виробничо-складським комплексом, розташованим на території 4 Га, з яких 3 500 кв.м. - криті виробничі і складські цехи.
На території комплексу проведена з / д-гілка і побудовані складські майданчики. Підприємство володіє всією необхідною спецтехнікою, вантажно-розвантажувальними механізмами, ремонтно-слюсарною базою для забезпечення всіх технологічних процесів виробництва і перевалки вантажів.

ПРОМИСЛОВО-БУДІВЕЛЬНА ГРУПА «КАМБІО-ІНВЕСТ»:

Промислово-будівельна група «Камбіо-Інвест» об'єднує ряд великих підприємств в різних сегментах будівельної галузі, що виконують повний спектр робіт, а саме: виробництво будівельних матеріалів, видобуток корисних копалин, проектування і укладання промислового дорожнього покриття, виконання будівельно-ремонтних робіт, запуск нових IT проектів.Лідерські позиції на ринку компанія зберігає протягом 18 років саме завдяки системному підходу до роботи і відповідності готової продукції всім світовим стандартам якості.

Основні види діяльності Комбінату малоповерхового домобудівництва «Камбіо»:

  • виробництво фігурних елементів мощення і ландшафтної архітектури;
  • виробництво дорожніх і стінових матеріалів;
  • виробництво ЗБВ;
  • виготовлення металоконструкцій;
  • перевалка інертних вантажів і будматеріалів.

На базі комбінату «Камбіо» успішно було організовано виробництво продукції під наступними брендами ПБГ «Камбіо-Інвест»: